Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin zakupów

     

Regulamin sklepu internetowego Jedność Łowiecka

 

Warunki ogólne

 1. Sklep jest własnością „Łowiec Polski” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowy Świat 35. Łowiec Polski Sp. z o.o. jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w Warszawie w Rejestrze Przedsiębiorców pod numerem 0000180476, NIP 526-025-02-51, kapitał zakładowy  - 50 000 zł.

 2. Sklep umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu.

 3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są podane ze wszystkimi składnikami (cło, akcyza, podatek VAT) i są wyrażone w złotych polskich.

 4. Łowiec Polski zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie oraz zmian cen, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania akcji promocyjnych.

 5. Zamówienia mogą składać pełnoletnie osoby fizyczne lub osoby prawne.

Składanie i realizacja zamówień

 1. Warunkiem realizacji zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, udostępnionego na stronach sklepu internetowego.

 2. Złożenie zamówienia jest jednocześnie wyrażeniem zgody na wystawienie faktury VAT bez podpisu, dla osób prawnych.

 3. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia, chyba że zostanie ustalone inaczej.

 4. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

 5. W przypadku, gdy na formularzu zamówienia dane są niekompletne - zamówienie nie będzie realizowane.

 6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawcy. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie zamówienia).

 7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów objętych ta formą sprzedaży.

 8. Sklep internetowy www.jednosclowiecka.pl nie odpowiada za nieterminowość dostawy towaru przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.
 9. Informujemy, iż sklep "Jedność Łowiecka" wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia sprawnej obsługi i wygody korzystania ze sklepu. Pliki wykorzystywane są tylko w 3 przypadkach: wyświetlania informacji na temat sesji, ostatnio oglądanych produktów i przy oddawaniu głosu w ankiecie. Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

 10. Klient składając zamówienie z poniższym regulaminem wyraża zgodę na przetwarzanie przez sprzedawcę danych kupującego niezbędnych do celów reklamy, badania rynku oraz zachowań i preferencji usługobiorców z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez sprzedawcę. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, a w razie stwierdzenia ich niezgodności ze stanem faktycznym ma prawo żądać ich poprawienia. Żądania, o których mowa w zdaniu poprzedzającym Klient winien zgłosić na piśmie w siedzibie spółki bądź też za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres  sklep@jednosclowiecka.pl

Dostawa i płatności


 1. "Firma kurierska DPD z przedpłatą" - przelew na konto Łowiec Polski Sp. z o.o. Wysyłka przy pomocy współpracującej firmy kurierskiej następuje po zaksięgowaniu płatności na koncie.
 2. " Firma kurierska DPD za pobraniem" - gotówka przy odbiorze towaru, zapłata kurierowi.
 3. "Odbiór osobisty" - odbiór w siedzibie spółki, możliwy po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności towaru.
 4. Jeśli zostanie wybrana przesyłka płatna za pobraniem (przy odbiorze) i nie zostanie odebrana z winy zamawiającego, zostanie on obciążony kosztami transportu w wysokości 15 zł.
 5. Płatności bezgotówkowe online we współpracy z eCard S.A. - pakiet płatności internetowych, który obejmuje karty płatnicze i ePrzelewy. Zamówienie może zostać przyjęte przez sklep wyłącznie po potwierdzeniu autoryzacji transakcji przez operatora rozliczającego płatności kartami w internecie. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości autoryzacji transakcji.
 6. Koszt dostawy podany w sklepie obowiązuje tylko na terenie Polski. Jest możliwość zrealizowania wysyłki za granicę, jednak każdorazowo należy uzyskać informację na temat wysokości opłaty u obsługi sklepu.

 

Dane do przelewu bankowego:
„Łowiec Polski” Sp. z o.o., 00-029 Warszawa, ul. Nowy Świat 35,
konto numer 29 1160 2202 0000 0000 3777 9066


 

Gwarancje i reklamacje

 1. Oferowane towary są objęte gwarancją producenta i dostarczane z odpowiednimi kartami gwarancyjnymi.

 2. W przypadku reklamacji należy kontaktować się ze sklepem lub bezpośrednio z serwisem, o ile jego adres został podany na karcie gwarancyjnej.

 3. Podstawą przyjęcia towaru do reklamacji jest dostarczenie go przez Klienta w bezpiecznym opakowaniu.

 4. Towary wadliwe bądź fabrycznie uszkodzone są wymieniane na nowe, pod warunkiem zgłoszenia e-mailem uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W tym przypadku koszty dodatkowej przesyłki pokrywa Łowiec Polski.

 5. W przypadku gdy opakowanie przesyłki z zamówionym towarem nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania nie należy jej odbierać od listonosza/kuriera.

 6. Jeżeli przesłany towar nie spełnia oczekiwań Klienta - istnieje możliwość, w ciągu 10 dni od jego otrzymania, zwrotu lub wymiany pod warunkiem, że opakowanie fabryczne jest nieuszkodzone i na towarze nie ma śladów użytkowania.

 7. O chęci zwrotu lub wymiany towaru należy wcześniej powiadomić e-mailem (adres:  sklep@jednosclowiecka.pl ) oraz wydrukować, wypełnić i dołączyć Formularz zwrotu towaru.

 8. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy Klienta, wszelkie dodatkowe koszty pokrywa Klient.

 9. Przy wymianie towaru na inny ewentualne różnice w cenie będą uwzględniane.

 10. Przy rezygnacji z towaru pieniądze są zwracane przekazem pocztowym lub przelewem bankowym na podany rachunek (wybór formy zależy od Klienta). Pieniądze są zwracane za towar, a nie za koszty przesyłek.
  Zwrot pieniędzy następuje na konto podane przez klienta, w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu towaru.

 11. Zwracany towar do sklepu w paczkach "za pobraniem" nie będzie odbierany.

 12. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym ( Dz. U. 180 poz. 1495) klient kupujący sprzęt elektryczny lub elektroniczny, ma prawo zwrócić stary (zużyty) sprzęt tego samego rodzaju do sklepu, w którym kupił nowy produkt. Klienci chcący skorzystać z tej możliwości przesyłają zużyty sprzęt na adres sklepu. Koszty przesyłki ponosi Klient.

Postanowienia końcowe

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie praw konsumentów.

 2. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest Sąd właściwy dla siedziby pozwanego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl